Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Pánská jízda

26. září 2017 | 19:00-20:30

Klub Šelepka Brno


Na představení je možno zakoupit také VIP vstupenku. Zahrnuje místo u stolečku ve VIP zóně pro čtyři osoby s občerstvením. K dispozici je pouhých pět stolů.
Stoleček obsahuje
karafu s vodou s citrusy, Prosecco 321, kanapky z tmavého pečiva s citronovým máslem a uzeným lososem, kanapky s medovým máslem a zauzeným kachním prsem Guacamole a granátovým jablkem
Děj je zasazen do prostředí vesnického ochotnického divadla. Specifikem tohoto souboru je fakt, že jej tvoří pouze chlapi. Ženy v této dědině hrát divadlo jednoduše nebaví. Proto je repertoár ochotnického souboru postaven čistě na mužích a život divadla na vesnici se stává vysloveně pánskou záležitostí. Z tohoto stereotypu vytrhne soubor až příchod mladého avantgardního režiséra, který se rozhodne nazkoušet s místními hvězdami přelomové představení. Jeho volba je více než odvážná, bude zkoušet Tři sestry od Čechova. Hlavní postavy, tři ženy – Olgu, Irinu a Mášu ztvární tři chlapi. Představení pojednává s patřičnou dávkou humoru a nadhledu o tomto netradičním zkušebním období.

Scénář a režie: Dodo Gombár

Scéna a kostýmy: Jaroslav Milfajt

Hudba: David Rotter

Hrají: Martin Trnavský, Radim Novák, Barin Tichý, Roman Jež a Alexander Jirků


Generální sponzor


Podrobnosti

Datum:
26. září 2017
Čas:
19:00-20:30

Místo konání

Klub Šelepka Brno
Šelepova 1
Brno, Jihomoravský 602 00 Česká republika
+ Google Mapa