Kouzelná vyhlídka

Hudební komedie plná divokých historek!

Text a režie: Jakub Nvota
Hudba: Mario Buzzi
Kostýmy: Lenka Polášková
Scéna: Jakub Nvota, Martin Trnavský
Hrají: Bára Munzarová, Štěpánka Křesťanová, Radim Novák, Martin Trnavský

Jedná se o čtyři prolínající se příběhy hudební komedie, které se odehrávají od roku 1942 až po současnost na Kouzelné vyhlídce nad městem. 
S notnou dávkou humoru,  nadhledem a silným dojmem pravdy, zachycují jednotlivé charaktery postav, které ovlivnila druhá světová válka, totalita padesátých let, začínající demokracie a realita dnešní doby. Představení je provázáno rytmy swingu, tanga, metalu  a balkánským gyps.

Délka představení: 140 minut + přestávka


Hlavní partner představení

Napsali o tomto představení

„Kdybych měla vyslovit, jak se teď cítím, ta správná slova bych asi nenašla. Snad jen, že to byla víc, než Kouzelná vyhlídka. Lidi na mě koukají, jako na blázna, když v tuto hodinu tančím uprostřed náměstí v Litoměřicích a myslím, že budu tančit ještě déle, než oni na jevišti, ale zdaleka ne tak krásně. Husí kůže, slzy v očích, štěstí, láska…Tolik emocí se ve mě teď střádá a já se snažím vstřebat tu nádheru, kterou jsem zažila…10 let na ně chodím, 10 let jim všechno věřím,… vzhlížím, obdivuji a pořád nechápu, kde se to v nich bere. Když se propojí nádherná duše s talentem a chutí tomu dát všechno vznikne Kouzelná vyhlídka! Něco, co se musí zažít. Děkuju za tak jedinečný a překrásný zážitek. K Litoměřicím mám velké pouto už jen proto, koho tady mám a Frída? To je spolek úžasných bytostí, kteří to, co dělají dělají s láskou a já děkuju za všechny ty večery, zážitky, osobní setkání. A za dnešní překrásný večer“.

Jana Čechová, Litoměřice, Ústecký kraj | Facebook